Čo hovoria naši zákazníci

 • Nie som človek, ktorý rád necháva rozhodnutia ohľadom svojich financií na iných. Zmenili ste mi môj pohľad na finančných sprostredkovateľov, uveril som, že sú medzi nimi aj ozajstní profesionáli.

  P

  Patrik  Košice

 • Som veľmi spokojný. Žiadne vnucovanie sa a na každú otázku som dostal odpoveď a radu. Motto „Jasný pohľad na financie” sedí doslovne.

  P

  Pavol  Bratislava

 • Nemôžem krivého slova povedať. Fantázia.

  L

  Lukáš  Moldava nad Bodvou

 • Sme veľmi spokojní. Pre nás je dôležitý aj ľudský a ochotný prístup. Nemenili by sme. Patrí Vám veľké Ďakujem!

  K

  Katarína  Košice

 • Som nadmieru spokojná s komunikáciou, odhodlaním a rýchlosťou vybavenia. Taktiež s kompletnou pomocou a poistkou na mieru.

  M

  Michaela  Štúrovo

 • Buďte stále féroví, hovorte narovinu a pravdivo! To si na vás cením.

  V

  Viliam  Banská Bystrica

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie naších služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  Povedali o nás

  SLOVENSKÉ CENTRUM DIZAJNU

  PROSIGHT vizualna identita

  PROSIGHT – vizuálna identita

  Počas leta 2015 sme začali tvoriť novú vizuálnu identitu pre odborníkov na finančné poradenstvo a vzdelávanie PROSIGHT Slovensko. Je postavená na neutrálnej čierno-bielej farebnosti so strieborným akcentom v produkčných aplikáciách. Ústredným motívom je iskra – záblesk poznania, spolu so sloganom „jasný pohľad na financie“. Počas rebrandingového večera sa premietalo aj naše krátke video. Roztancovali sme 6 paličiek z loga, z ktorých sa animujú hodnoty firmy. Rebranding pokračuje, v súčasnosti s dcérskou spoločnosťou PROSIGHT Academy vo výrazne farebnejšom prevedení.

  FINREPORT

  Anketa: Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde

  Finančné sprostredkovanie podlieha modernizácii a digitalizácii. Do popredia sa dostáva pojem fintech. Jednoduchšie produkty, ako napríklad povinné zmluvné poistenie, cestovné poistenie a zodpovednosť za škodu, je možné bez problémov uzatvoriť online.

  FORBES

  Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou

  Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku.

  STARTITUP

  Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt

  Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

  FORBES

  Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem

  Internetový podcast Na rovinu o podnikaní sa len za dva mesiace dostal medzi najpočúvanejšie podcasty vo svojej kategórii. Poslucháčom ponúka bezplatne praktické rady a osobné skúsenosti podnikateľov, ktorí vybudovali úspešné firmy nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

  HOSPODÁRSKE NOVINY

  Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy

  Úspešným môže byť dnes každý, kto má o to skutočný záujem. Dôležité je sústrediť sa pritom nielen na kariéru, ale aj na budovanie osobnosti. S podporou profesionálov to ide ľahšie.

  Zobraziť všetko

  Referencie partnerov

  • So spoločnosťou spolupracujeme od jej vzniku. Vážime si, že maximálne dbá na odbornosť sprostredkovateľov. Vďaka tomu dokáže svojim klientom fundovane poradiť ako najlepšie zhodnotiť ich finančné prostriedky.

   Peter Lukáč MBA / člen predstavenstva Investície IAD
   Peter Lukáč MBA / člen predstavenstva Investície IAD
  • Spoločnosť PROSIGHT Slovensko patrí medzi kľúčových partnerov YOUPLUS a sme presvedčení, že toto strategické spojenie prináša našim spoločným klientom riešenie ich finančných potrieb.

   Lubomir Vrlak Výkonný riaditeľ pre SR a ČR / Poisťovňa YOUPLUS
   Ing. Ľubomír Vrlák Výkonný riaditeľ pre SR a ČR / Poisťovňa YOUPLUS

   Kontaktujte nás

   Zavolajte nám na telefónne číslo +421 2 20 86 80 80
   každý pracovný deň od 9:00 do 17:00

   Napíšte nám

   Napíšte nám správu

   Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.