Kariéra

Spolupracujte s nami a vystreľte nahor!

PROSIGHT ti ako inkubátor podnikania poskytne priestor na finančnú nezávislosť, možnosť rastu a samostatnosti.

Pridajte sa k nám

Ako začať

Je to úplne jednoduché. Prvým krokom pre vstup do našej spoločnosti je absolvovanie úvodného webináru. Následne môžete pokračovať v ďalšom kariérnom vzdelávaní a rozvoji.

Neváhajte ani sekundu, pridajte sa k nám a naštartujte svoju kariéru vo svete financií

Pridajte sa k nám

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.

Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kariéra v prosight

Prečo s nami spolupracovať?

Nulové náklady na štart Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Podpora a vzdelávanie Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.

 • V spoločnosti PROSIGHT Slovensko pracujem už vyše 10 rokov.  Sám som doplatil na nedostatok informácií v oblasti financií, a to bol impulz, ktorý ma nakopol v práci na sebe a vo vzdelávaní sa. V predošlej práci bol môj rast veľmi obmedzený, čo sa nedá porovnať s mojim pôsobením v tejto spoločnosti, kde je rast neobmedzený. Pomoc ľudom a ich vďačnosť za všetko ma veľmi napĺňa, motivuje a posúva každý deň dopredu. Mojou úlohou nie je ľudom radiť, ale naučiť...
  Andrej Karpat Director
 • Vo finančných službách pôsobím viac ako 20 rokov. Po predošlej zlej skúsenosti v inej firme, som začal v PROSIGHT Slovensko v roku 2016 úplne znovu a zmenilo to život mne aj mojej rodine. Môj tím kolegov a prostredie, ktoré tu máme vytvorené, mi dennodenne potvrdzujú, že podnikanie v tejto krajine a takejto profesii, sa dá robiť hodnotne, poctivo a rastovo zároveň.
  Jaroslav Kyselovič Director
 • Obavy a neistoty spojené s peniazmi nám často dokážu tvoriť prekážku v užívaní si života naplno. Práve preto vnímam, že mojim poslaním je pomáhať klientom optimálne nastaviť ich financie, aby mohli svoj čas venovať tomu, čo ich skutočne napĺňa. Profesionálna správa finačného majetku môže ľuďom priniesť istotu, že ich financie sú vždy v bezpečí, správne sa zhodnocujú a klient neplatí zbytočné poplatky tam, kde nemusí.Obavy a neistoty spojené s peniaz...
  Martin Hesek Director
 • Finančnému sprostredkovaniu sa aktívne venujem už od roku 2013 v spoločnosti PROSIGHT Slovensko. Klientom pomáham vo všetkých oblastiach finančného trhu a tiež sa naplno venujem môjmu obchodnému tímu. Pri pomoci klientom využívam iba reálne čísla a fakty, čím sa usilujem zmeniť celkový pohľad na profesiu finančného sprostredkovateľa.
  Dávid Krajcár Director
 • Rozhodnutie podnikať so spoločnosťou PROSIGHT Slovensko vnímam, ako jedno z mojich najlepších životných rozhodnutí, ktoré som doposiaľ učinil. Nie len, že to od základu zmenilo život mne samotnému, ale vďaka možnosti zdieľať túto príležitosť ďalej, aj mnohým ďalším ľuďom, ktorí sú dnes súčasťou mojej obchodnej siete. Spoločne chceme pomáhať budovať charakterné podnikanie, podložené správnymi morálnymi hodnotami, aj ďalším ľuďom naprieč celým Sl...
  Dávid Lejko
  Dávid Lejko Director
 • Firma PROSIGHT Slovensko mi otvorila oči tým, že podnikať a dosahovať úspech sa dá aj na Slovensku tak, aby v prvom rade prosperoval klienti. Som vďačný za možnosti sebarozvoja a cestovania po celom svete. Mojím poslaním je dávať príležitosť ďalším šikovným ľudom, ktorí sa chcú mať v živote lepšie.
  Vladimír Krupa Director
 • Dôvod, prečo som sa rozhodol spolupracovať so spoločnosťou PROSIGHT Slovensko, sú naše spoločné hodnoty. Na prvom mieste je u nás klient a spolupracovník. Mojou víziou je, aby sa prestali diať nespravodlivosti a obohacovanie na nevedomosti klientov. Mojou prácou a prácou môjho tímu je zabrániť nečestným praktikám v rámci predaja, ktoré sa dejú na trhu a narásť do takých rozmerov, že dokážeme pozitívne ovplyvňovať trh.
  Gabriel Juriš Director
 • Ako licencovaný finančný sprostredkovateľ pôsobím od roku 2017. Oslovila ma myšlienka spoločnosti PROSIGHT Slovensko – robiť financie čestne, pravdivo, starostlivo a prinášať na trh najvyššiu kvalitu služby. Týchto hodnôt sa pri práci s klientmi držím a chcem, aby mali zážitok zo služby finančného sprostredkovania. Na prvom mieste sú u mňa potreby klienta a priateľský prístup.
  Michal Kudla
 • Finančné sprostredkovanie vnímam ako skvelú možnosť poskytnúť klientom transparentný pohľad na ich osobné alebo firemné financie, čo im pomôže urobiť správne rozhodnutie predstavujúce dlhodobý prínos. Štúdiom financií som sa naučil, že kľúčové nie je podať informácie zložito, ale jasne a vecne, preto sa pri svojej práci vždy snažím vysvetľovať danú problematiku jednoducho a zrozumiteľne, aby klient poznal všetky stránky služby, ktorú sa rozhodne využ...
  Denis Závacký

  Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke.
  Ochrana osobných údajov

  OK