Kariéra

Spolupracujte s nami a vystreľte nahor!

PROSIGHT ti ako inkubátor podnikania poskytne priestor na finančnú nezávislosť, možnosť rastu a samostatnosti.

Pridajte sa k nám

Ako začať

Je to úplne jednoduché. Prvým krokom pre vstup do našej spoločnosti je absolvovanie úvodného webináru. Následne môžete pokračovať v ďalšom kariérnom vzdelávaní a rozvoji.

Neváhajte ani sekundu, pridajte sa k nám a naštartujte svoju kariéru vo svete financií

Pridajte sa k nám

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.

Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov

Kariéra v prosight

Prečo s nami spolupracovať?

Nulové náklady na štart Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Podpora a vzdelávanie Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.

 • Dôvod, prečo som sa rozhodol spolupracovať so spoločnosťou PROSIGHT Slovensko, sú naše spoločné hodnoty. Na prvom mieste je u nás klient a spolupracovník. Mojou víziou je, aby sa prestali diať nespravodlivosti a obohacovanie na nevedomosti klientov. Mojou prácou a prácou môjho tímu je zabrániť nečestným praktikám v rámci predaja, ktoré sa dejú na trhu a narásť do takých rozmerov, že dokážeme pozitívne ovplyvňovať trh.
  Gabriel Juriš Director
 • Ako licencovaný finančný sprostredkovateľ pôsobím od roku 2017. Oslovila ma myšlienka spoločnosti PROSIGHT Slovensko – robiť financie čestne, pravdivo, starostlivo a prinášať na trh najvyššiu kvalitu služby. Týchto hodnôt sa pri práci s klientmi držím a chcem, aby mali zážitok zo služby finančného sprostredkovania. Na prvom mieste sú u mňa potreby klienta a priateľský prístup.
  Michal Kudla
 • Finančné sprostredkovanie vnímam ako skvelú možnosť poskytnúť klientom transparentný pohľad na ich osobné alebo firemné financie, čo im pomôže urobiť správne rozhodnutie predstavujúce dlhodobý prínos. Štúdiom financií som sa naučil, že kľúčové nie je podať informácie zložito, ale jasne a vecne, preto sa pri svojej práci vždy snažím vysvetľovať danú problematiku jednoducho a zrozumiteľne, aby klient poznal všetky stránky služby, ktorú sa rozhodne využ...
  Denis Závacký
 • Financiám sa aktívne venujem 8 rokov. V tejto sfére sa zameriavam výlučne na oblasť Neživotného poistenia. V spoločnosti PROSIGHT Slovensko pracujem ako produktový manažér a snažím sa dlhodobo rozvíjať produkty retailového a korporátneho poistenia. Produkty neživotného poistenia majú pre mňa obrovský význam, pretože každý z nás, či už v minulosti, dnes alebo v budúcnosti, využíval, využíva alebo bude raz využívať tieto produkty.
  Ing. Matúš Engel Riaditeľ pre úsek neživotného poistenia
 • V roku 2011 ma oslovil Slavomír Molnár s ponukou na spoluprácu pri vývoji portálu preveruj.sk. Okrem tohto portálu som neskôr vytvoril aj ďalšie interné informačné systémy pre spoločnosť PROSIGHT Slovensko. Náplňou mojej práce je digitalizácia, automatizácia a integrácia procesov a rozhraní vo finančníctve. Mojim cieľom je vytvoriť online nástroj, na komplexné porovnanie produktov finančného trhu s prvkami umelej inteligencie.
  Ing. Maroš Sedláček CTO - technologický riaditeľ
 • PROSIGHT Slovensko je spoločnosť so správne nastavenými hodnotami ako pravdivosť, precíznosť, porozumenie a starostlivosť. Klient je u nás vždy na prvom mieste. Aj vďaka tomu patríme do rebríčka TOP sprostredkovateľských firiem na Slovensku. Som veľmi rada, že môžem pracovať v takej firme, a navyše v prostredí plnom inšpiratívnych, inovatívnych, pracovitých a poctivých ľudí.
  Ing. Michaela Pavlovčíková Manažér správy zmlúv
 • Finančné sprostredkovanie bolo vnímané očami verejnosti negatívne, čo bola pre mňa dostatočná výzva. Svoje predchádzajúce skúsenosti z mediálnych agentúr, e-commerce a digitálneho marketingu prenášame s celým tímom do aktivít, ktoré majú pre ľudí vysokú pridanú hodnotu. Budujeme silnú značku, ktorá sa nebojí prinášať zmenu a charakter na finančný trh.
  Ing. Erik Lakomý CMO - marketingový riaditeľ
 • V spoločnosti PROSIGHT Slovensko pôsobím od roku 2011. Za tieto roky sa spoločnosť neustále rozvíja, dynamicky rastie a s ňou rastie aj tím kvalitných podriadených finančných agentov. My sa pomocou nášho profesionálneho tímu ľudí, ktorí sa nachádzajú v back office, snažíme o zabezpečenie podpory, pomoci a o zjednodušenie administratívnej záťaže našich sprostredkovateľov. Za tie roky pre mňa práca v tejto spoločnosti znamená nielen profesionálny, ale aj osobno...
  Ing. Zuzana Maníková Projektový manažér
 • PROSIGHT Slovensko je dnes etablovanou značkou na finančnom trhu, ktorá dosahuje každoročne dvojciferný rast. Zázemie pre celý obchodný tím vytvára deväť oddelení backofficu a ľudia v nich. Tí sú odhodlaní pracovať na tom, aby sme mohli spoločne rásť a zároveň posúvať značku PROSIGHT vpred. Som hrdý, že môžem byť toho súčasťou.
  Ing. Ľuboš Ries COO - prevádzkový riaditeľ

  Po kliknutí na tlačidlo OK vyjadrujete súhlas s použitím cookies na tejto stránke.
  Ochrana osobných údajov

  OK