Kariéra

Spolupracujte s nami a vystreľte nahor!

PROSIGHT ti ako inkubátor podnikania poskytne priestor na finančnú nezávislosť, možnosť rastu a samostatnosti.

Pridajte sa k nám

Ako začať

Je to úplne jednoduché. Prvým krokom pre vstup do našej spoločnosti je absolvovanie úvodného webináru. Následne môžete pokračovať v ďalšom kariérnom vzdelávaní a rozvoji.

Neváhajte ani sekundu, pridajte sa k nám a naštartujte svoju kariéru vo svete financií

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám

Naštartujte svoju kariéru vo svete financií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Kariéra v prosight

Prečo s nami spolupracovať?

Nulové náklady na štart Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Podpora a vzdelávanie Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.

 • Financiám sa venujem od roku 2017. Na tejto oblasti ma najviac zaujala myšlienka kvalitnej služby pre klienta. S pribúdajúcimi skúsenosťami som túto profesiu začal vnímať ako poslanie. So svojím tímom sa snažíme priniesť nový štandard starostlivosti o klienta a servisu vo finančnom sprostredkovaní.
  Adam Adamov - Direcor
  Adam Adamov Director
 • Viac ako 10 rokov som pôsobila v najväčšej banke na Slovensku na pozícii špecializovanej na poskytovanie úverov. Tu, som získala možnosť spoznať kolegov z PROSIGHT Slovensko, na ktorých som vždy obdivovala ich snahu, odbornosť a precíznosť práce. A práve vďaka tomuto kolektívu, môžem aj ja dnes svoje niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti rozšíriť aj o informácie z iných bánk, posúvať ich ďalej a zvyšovať tak informovanosť o problematike úverov, nielen v rám...
  Ing. Zuzana Galeštoková Produktový manažér pre úvery
 • Peniaze ma zaujímali už od strednej školy, inak sa venujem finančnému sektoru už viac ako 2 roky. Aktuálne som na pozícií manager spoločnosti PROSIGHT Slovensko a pomáham mojím klientom pri riešení ich finančných potrieb. Financie využíva počas života každý a sú nesmierne dôležité, pretože si pomocou nich zabezpečujeme náš životný štandard a organizujeme celý sv...
  Dagmar Vachova
  Dagmar Vachová
 • Financiám sa venujem od roku 2018. Túto profesiu beriem ako celoživotné poslanie. Mojou dlhodobou ambíciou je budovať klientom majetok, aby v spolupráci s nami bohatli a vyhýbali sa zlým finančným rozhodnutiam. Pomáham ľuďom vybrať si to najvhodnejšie riešenie spomedzi bánk, poisťovní a správcovských spoločností. Vytváram klientom komplexné finančné plány šité na mieru, podľa ich životnej situácie.
  Patrik Halica
  Patrik Halica
 • Vyštudoval som Právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave. Vo finančnom sektore pracujem od roku 2017. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam z oblastí finančného sektora a v spojení s právnym vzdelaním som sa rozhodol venovať práci finančného sprostredkovania. Zmyslom mojej práce je pomáhať ľudom pri výbere a komplexnom nastavení finančných produktov. Mojou víziou je, aby sa povolanie finančného sprostredkovania stalo opäť prestížne, byť partnerom pre život ...
  Ivan Janiš - bloger
  Ivan Janiš
 • Prácu v sektore financií považujem za svoje poslanie. Keď som v roku 2014 začínal ako finančný poradca, hrdo som začal hovoriť o slúžení. Dodnes som presvedčený o tom, že poctivá služba má zmysel, a že môže byť skvelým spôsobom ako sa dlhodobo živiť. Vždy sa snažím urobiť všetko, čo je v mojich silách - pre klientov aj pre spolupracovníkov. Ak potrebujete pomoc s manažovaním peňazí alebo ak uvažujete o rozbehnutí kariéry v spolupráci s našou spoloč...
  Peter Macinský - Director
  Peter Macinský Director
 • V spoločnosti PROSIGHT Slovensko pracujem už vyše 10 rokov. Sám som doplatil na nedostatok informácií v oblasti financií, a to bol impulz, ktorý ma nakopol v práci na sebe a vo vzdelávaní sa. Pomoc ľuďom a ich vďačnosť za všetko ma veľmi napĺňa, motivuje a posúva každý deň dopredu. Mojou úlohou nie je ľudom radiť, ale naučiť ich rozumieť financiám, čím si vytvoria svoju vlastnú informačnú imunitu.
  Andrej Karpat - Director
  Andrej Karpat Director
 • Vo finančných službách pôsobím viac ako 20 rokov. Po predošlej zlej skúsenosti v inej firme, som začal v PROSIGHT Slovensko v roku 2016 úplne znovu a zmenilo to život mne aj mojej rodine. Môj tím kolegov a prostredie, ktoré tu máme vytvorené, mi dennodenne potvrdzujú, že podnikanie v tejto krajine a takejto profesii, sa dá robiť hodnotne, poctivo a rastovo zároveň.
  Jaroslav Kyselovič - Director
  Jaroslav Kyselovič Director
 • Obavy a neistoty spojené s peniazmi nám často dokážu tvoriť prekážku v užívaní si života naplno. Práve preto vnímam, že mojim poslaním je pomáhať klientom optimálne nastaviť ich financie, aby mohli svoj čas venovať tomu, čo ich skutočne napĺňa. Profesionálna správa finačného majetku môže ľuďom priniesť istotu, že ich financie sú vždy v bezpečí, správne sa zhodnocujú a klient neplatí zbytočné poplatky tam, kde nemusí.Obavy a neistoty spojené s peniaz...
  Martin Hesek - Director
  Martin Hesek Director
 • Finančnému sprostredkovaniu sa aktívne venujem už od roku 2013 v spoločnosti PROSIGHT Slovensko. Klientom pomáham vo všetkých oblastiach finančného trhu a tiež sa naplno venujem môjmu obchodnému tímu. Pri pomoci klientom využívam iba reálne čísla a fakty, čím sa usilujem zmeniť celkový pohľad na profesiu finančného sprostredkovateľa.
  Dávid Krajcár - Director
  Dávid Krajcár Director