Kariéra

Spolupracujte s nami a vystreľte nahor!

PROSIGHT ti ako inkubátor podnikania poskytne priestor na finančnú nezávislosť, možnosť rastu a samostatnosti.

Pridajte sa k nám

Ako začať

Je to úplne jednoduché. Prvým krokom pre vstup do našej spoločnosti je absolvovanie úvodného seminára. Následne môžete pokračovať v ďalšom kariérnom vzdelávaní a rozvoji.

Neváhajte ani sekundu, pridajte sa k nám a naštartujte svoju kariéru vo svete financií

Pridajte sa k nám

Pridajte sa k nám

Naštartujte svoju kariéru vo svete financií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Kariéra v prosight

Prečo s nami spolupracovať?

Nulové náklady na štart Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Podpora a vzdelávanie Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.

 • Financie vnímam ako dôležitú oblasť, pretože, aj keď na prvý pohľad niesú našou najvyššou prioritou, majú vplyv na všetko, čo považujeme za skutočne hodnotné. Verím, že rola finančného sprostredkovateľa by mal byť nielen o číslach, ale najmä o ľudskom prístupe. Chcem priniesť zmenu a ukázať, že kvalitné finančné sprostredkovanie je založené na dôvere, integrite a transparentnosti. Mojou snahou je vytvárať takú službu pre klientov, akú by som chcel, ab...
  Ján Kašaj
  Ján Kašaj
 • Financiám sa venujem od roku 2017. Na tejto oblasti ma najviac zaujala myšlienka kvalitnej služby pre klienta. S pribúdajúcimi skúsenosťami som túto profesiu začal vnímať ako poslanie. So svojím tímom sa snažíme priniesť nový štandard starostlivosti o klienta a servisu vo finančnom sprostredkovaní.
  Adam Adamov - Direcor
  Adam Adamov Director
 • Viac ako 10 rokov som pôsobila v najväčšej banke na Slovensku na pozícii špecializovanej na poskytovanie úverov. Tu, som získala možnosť spoznať kolegov z PROSIGHT Slovensko, na ktorých som vždy obdivovala ich snahu, odbornosť a precíznosť práce. A práve vďaka tomuto kolektívu, môžem aj ja dnes svoje niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti rozšíriť aj o informácie z iných bánk, posúvať ich ďalej a zvyšovať tak informovanosť o problematike úverov, nielen v rám...
  Zuzana Galeštoková
  Ing. Zuzana Liskayová Produktová manažérka pre úvery
 • Peniaze ma zaujímali už od strednej školy, inak sa venujem finančnému sektoru už viac ako 2 roky. Aktuálne som na pozícií manager spoločnosti PROSIGHT Slovensko a pomáham mojím klientom pri riešení ich finančných potrieb. Financie využíva počas života každý a sú nesmierne dôležité, pretože si pomocou nich zabezpečujeme náš životný štandard a organizujeme celý sv...
  Dagmar Vachova
  Dagmar Vachová