O nás

PROSIGHT Slovensko sme v roku 2011 založili, pretože sme boli sklamaní
z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku. Táto služba končila len spísaním, často veľmi nevýhodného, finančného produktu. Chceme vrátiť dôveru a rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa. Prinášame našim klientom novú úroveň odbornosti založenú na faktoch a dátach.

Ľudia v PROSIGHT >

 • Naše hodnoty Pravdivosť

  Poskytovanie pravdivých informácií umožňuje človeku nazrieť do vlastnej neskreslenej reality, i tej finančnej. Pravdivé slová nebývajú vždy príjemné, no o to dôležitejšie je vnášať svetlo do zložitého sveta peňazí. Odmenou bude sloboda a výhľad na lepší život.

 • Naše hodnoty Starostlivosť

  Pocit bezpečia a starostlivosti hreje každého z nás pri srdci. Starostlivosť je nevyhnutná pri tvorbe dlhodobých vzťahov a pri poskytovaní finančnej služby predstavuje systematickú podporu a efektívnu pomoc na ceste za lepším a naplneným životom. Pretože v záujme o šťastie druhých nachádzame to vlastné.

 • Naše hodnoty Precíznosť

  Reprezentuje kľúčovú zložku spoľahlivej, poctivej a zodpovednej služby ľuďom. Vlastnosť fungovať takmer bez chýb a plniť svoje sľuby je neodmysliteľnou súčasťou efektívneho hospodárenia nielen s peniazmi, časom, ale aj medziľudskými vzťahmi.

 • Naše hodnoty Flexibilita

  Budovanie dôvery vyviera z ochoty hľadať adekvátne riešenia na rozličné životné výzvy. Flexibilné riešenia sú nevyhnutnou súčasťou moderného prístupu k službe. Zohľadňujú jedinečnosť ľudských potrieb. Finančné poradenstvo musí byť inovatívnou službou spoločnosti.

 • Naše hodnoty Porozumenie

  Vyplýva zo záujmu o príbehy ostatných a vo finančnom svete sa odzrkadľuje ako ochota komplexne porozumieť aktuálnej životnej situácii jednotlivca a jeho blízkych. Služba ľuďom nesmie znevažovať dôveru za účelom sledovania osobných zámerov.

Pomáhame

Veríme, že všetci by mali mať rovnaké podmienky pre svoj rozvoj. Preto radi podporujeme projekty, ktoré to potrebujú a s ktorými sa stotožňujeme.

Zistiť viac

Vzdelávame

Snažíme sa vzdelávať širokú verejnosť a vravieť veci na rovinu. Preto organizujeme verejne dostupné prednášky, kde spolu s naši odborníkmi objasňujeme svet peňazí.

Zistiť viac

Komunikujeme

Spájame sa s tými najlepšími a spoločne vytvárame prostredie, v ktorom možnosť vzdelávania a ocenenie za prácu je základnou hodnotou.

Zistiť viac

Stretávame sa

Správni ľudia sú základom unikátnej firemnej kultúry. Preto nezabúdame na celofiremné stretnutia, ktoré nás vedia obohatiť o nové poznatky a dobiť energiou do ďalšej práce.

Pozrieť galérie

PREČO PROSIGHT

Spoľahnite sa na profesionálov

570 profesionálov
27% rast spoločnosti
48 pobočiek v SR
89+ tisíc klientov

Partneri

Spolupracujeme s najlepšími finančnými inštitúciami

Investovanie
Bankovníctvo
Poistenie
Dôchodok
Leasing

Certifikáty a ocenenia