Spolupracuj s nami a vystreľ nahor!

PROSIGHT ti ako inkubátor podnikania poskytne priestor na finančnú nezávislosť, možnosť rastu a samostatnosti.

Aké výhody ti spolupráca prinesie

Nulové náklady
na štart
Flexibilný
pracovný čas
Odmena
za výkon
Podpora
a vzdelávanie

Nulové náklady na štart

Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas

Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon

Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Podpora a vzdelávanie

Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.

Robiť svoju prácu poctivo a mať z nej skvelý pocit je pre mňa základom. Vedieť nielen to, ako robiť biznis, ale aj ako fungujú finančné produkty, aké majú klady i zápory. Stať sa v oblasti expertom. Aj preto som opustil svoje predchádzajúce zamestnanie a vydal sa na cestu s PROSIGHT.

Martin Šolc, director, partner skupiny PROSIGHT

So spoločnosťou spolupracujeme od jej vzniku. Vážime si, že maximálne dbá na odbornosť sprostredkovateľov. Vďaka tomu dokáže svojim klientom fundovane poradiť ako najlepšie zhodnotiť ich finančné prostriedky.

Peter Lukáč, MBA / člen predstavenstva Investície IaD

V minulosti sme pôsobili vo viacerých sprostredkovateľských spoločnostiach. Osobná skúsenosť z týchto prostredí nás presvedčila, že musíme čím skôr priniesť na tento trh zmenu. V PROSIGHT ukazujeme, že sa dá v oblasti finančného sprostredkovania maximálne eticky podnikať.

Ing. Peter Mačák, zakladateľ spoločnosti PROSIGHT

Pridaj sa k nám

Kontakt
PROSIGHT Slovensko, a.s.
Centrála: Kavečianska cesta A/3637, 040 01 Košice
IČO: 51314037
DIČ: 2120676657

kariera@prosight.sk