Verejné prednášky

Jedným z našich cieľov je zvyšovať finančnú gramotnosť širokej verejnosti. Verejné prednášky sme považovali za účinný nástroj a najlepší formát, ako sa dostať čo najbližšie k vám a približiť tak zložitý svet financií niekomu, kto by sa rád dozvedel viac. Okrem bohatého programu sú naši lektori pripravení zodpovedať na vaše otázky vo forme voľnej diskusie.

Prednášky organizujeme naprieč celým Slovenskom, nechýbajú Bratislava, Košice, Žilina či Prešov a veríme, že hneď ako to bude možné, budeme sa môcť opäť stretnúť osobne, a taktiež, že pribudnú aj ďalšie mestá. Z prednášok organizovaných naživo sme však vytvorili videozáznamy, ktoré sme sa rozhodli sprístupniť na našom YouTube kanáli, takže takto sa môžete vzdelávať z pohodlia vášho domova.

Neváhajte a vzdelávajte sa s nami:

Kým však epidemiologická situácia nedovolí stretávať sa osobne, budeme pokračovať vo forme prednášok vo forme livestreamov, aby sme vám mohli prinášať aktuálny obsah a noviny z diania na finančnom trhu. Tieto prednášky sa snažíme robiť rovnako interaktívnou formou ako naživo, svoje otázky môžete našim lektorom klásť pomocou aplikácie Slido. Sledujte preto naše sociálne siete, nech už žiaden event neunikne vašej pozornosti.