NA ROVINU BATTLE: ZAMESTNANIE VS PODNIKANIE

V rámci nášho projektu Na rovinu Online nás čaká ďalšie pokračovanie interaktívnej diskusie Battle.

Tentokrát sa budeme s účastníkmi rozprávať o ne/výhodách zamestnania vs podnikania. Svojou odbornosťou v diskusnom ringu prispejú na jednej strane úspešní podnikatelia, ktorí sa rozhodli rozbehnúť biznis na vlastné triko a na strasne druhej úspešní manažéri na najvyšších pracovných pozíciách, ktorí vystúpali po rebríku zamestnania v rámci firmy.

Hlavný rozhodca: Matej „Sajfa“ Cifra

Účastníkom za tím podnikanie bude aj náš Director Martin Šolc, ktorý sa rozhodol zavesiť kariéru vyšetrovateľa na klinec a rozbehnúť svoje vlastné podnikanie.

Martin vyštudoval 2 vysoké školy, právo a diplomaciu. Hneď po skončení štúdia nastúpil na pozíciu vyšetrovateľa. Vo verejnom sektore, kde pracoval dva roky, sa naučil veľa, no túžil dosiahnúť viac. Nebol stotožnený s pracovným časom, systémom čerpania dovolenky a hlavne s rozhodnutiami šéfov. Rozhodol sa preto pre podnikanie v PROSIGHT Slovensko, kde má oveľa väčšiu slobodu a kontrolu nad svojími rozhodnutiami. Po 10 rokoch v sektore finančného sprostredkovania je lídrom skupiny v Banskej Bystrici, stará sa o viac ako 5 000 klientov. Spolu s obchodnou sieťou pôsobia v 7 mestách po celom Slovensku.

TÍM ZAMESTNANIE

  • Karol Guláš, Enterstore
  • Ján Cifra, Dedoles

TÍM PODNIKANIE

  • Martin Šolc, PROSIGHT Slovensko
  • Ján Anguš, Fusakle

Event je určený predovšetkým pre fyzických účastníkov, ktorí sa budú môcť zapájať do diskusie. Zároveň sa bude vysielať aj LIVE stream na platforme www.narovinu.online/battle s možnosťou interakcie cez Slido s hashtagom #narovinu.